Navigation Menu+

O firmie

Pracownia Projektowa ELEKTROSTYL-2 została założona przez jej właściciela mgr inż. Tomasza Łaźniowskiego. Właściciel firmy zdobywał doświadczenie projektowe i wykonawcze w wiodących firmach na naszym rynku takich jak Energoaparatura SA oraz INTROL SA.

Dzięki współpracy z innymi przedsiębiorstwami oraz szerokimi kontaktami jesteśmy w stanie sprostać każdemu zadaniu. Od początku działalności firma postawiła na pracę w oparciu o zaawansowane technologie – najnowsze aplikacje CAD oraz specjalistyczne oprogramowanie obliczeniowe.

Nasza firma zajmuje się między innymi projektowaniem instalacji wewnętrznych w budynkach mieszkalnych jedno i wielo rodzinnych, użyteczności publicznej, handlowych oraz budynkach przemysłowych.

Współpraca z wieloma firmami oraz praca nad coraz bardziej zaawansowanymi technicznie projektami daje nam możliwość zdobywania doświadczenia oraz umiejętności, które pozwalają na stałe poszerzanie oferowanych przez nas usług  jak również w jeszcze większym stopniu zwiększanie ich jakości.

Posiadamy szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną, która poszerzana jest na szkoleniach takich firm jak: ABB, DEHN, Eaton, Legrand, Hilti, Allen-Bradley, ES System, Spectra Lighting i wiele innych.

Zapraszamy do współpracy pracownie architektoniczne, klientów indywidualnych, firmy wykonawcze, zarządców nieruchomości oraz wszystkie osoby i instytucje zainteresowane świadczonymi przez nas usługami.